Zakład Pogrzebowy Wiesław Pązik oferuje Państwu kompleksowe usługi pogrzebowe. Od załatwienia formalności, pomocy w wyborze trumny, oprawy florystycznej po ceremonię pogrzebową. Jako firma z ponad 25 letnim doświadczeniem w branży dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi spełniały w 100% Państwa oczekiwania. Wszystkie realizacje są dostosowane indywidualnie pod każdego Klienta, zgodnie z Jego oczekiwaniami co do przebiegu całej ceremonii. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, byśmy mogli dać Państwu wsparcie w tych trudnych chwilach.

Oferujemy: pogrzeby Bełchatów, pogrzeby Grocholice

Koszt pogrzebu już od 1400 zł

 

Oferujemy:

 

Oferujemy trumny tradycyjne, jak i nowoczesne, wykonane z najwyższej jakości drewna przez najlepszych dostawców, posiadających wieloletnie doświadczenie. Posiadamy trumny matowe oraz z połyskiem o różnej kolorystyce. Wykonane z drewna dębowego, sosnowego, z olchy, modrzewia i wielu innych gatunków. Wszystkie wykonane są solidnie i z dbałością o szczegóły. Gwarantujemy bogaty wybór najwyższej jakości obić oraz różnego rodzaju okucia do wszystkich trumien. Każda z nich standardowo ozdabiana jest starannie dobraną wiązanką. Sprowadzając trumny od największych producentów dajemy Państwu gwarancję najwyższej jakości.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo bardzo duży wybór urn pogrzebowych. Są wśród nich m.in. urny ceramiczne, drewniane, kamienne, kompozytowe i metalowe. Dostępne w wielu kształtach i kolorach, pozwalają na wybranie modelu odpowiadającego upodobaniom każdego z Klientów, przy jednoczesnym zachowaniu powagi ceremonii pogrzebowej. Oferujemy urny z bogatymi zdobieniami, umiarkowanymi dekoracjami i całkiem skromne.

 

Posiadamy własne zaplecze w postaci chłodni. Posiadanie własnej chłodni oznacza, że ciało osoby zmarłej godnie oczekuje na ostatnią podroż i jest przygotowywane do pogrzebu na miejscu.

 

Kremacja z każdym rokiem zyskuje coraz więcej zwolenników. Dokonywana jest z zachowaniem wszystkich norm etycznych. Zwłoki osoby zmarłej umieszczone są w trumnie w piecu kremacyjnym. Proces kremacji odbywa się z zachowaniem najwyższego szacunku w stosunku do osoby zmarłej. Podczas kremacji zwłok, ciało umieszczane jest w specjalnej trumnie, gdzie ulega całkowitemu spopieleniu w temperaturach blisko 900 stopni. Następnie prochy składane są do urny. Ceremonia pogrzebowa na cmentarzu nie różni się wiele od tradycyjnego pogrzebu. W Kaplicy na Cmentarzu zamiast trumny wystawiona jest urna, po czym następuje wyprowadzenie z kaplicy. Żałobnicy w kondukcie przechodzą pod grób gdzie następuje złożenie urny. Kościół katolicki oficjalnie zaaprobował kremację w 1963r. Akceptację tą poświadcza znowelizowany Kodeks Prawa Kanonicznego z 1983r. – kanon 1176 par. 3, zaakceptowany przez papieża Jana Pawła II.

 

Świadczymy usługi z zakresu transportu osób zmarłych. Transport odbywa się na terenie całej Polski, dojedziemy do każdego miejsca wskazanego przez Państwa. Transport odbywa się z zachowaniem najwyższego szacunku do osoby zmarłej, gwarantujemy 100% bezpieczeństwa.

 

Zakład pogrzebowy Bełchatów

- Wiesław Pazik: 044 633 45 10

 

 • Kwiaciarnia

Informacje w zakładce "KWIACIARNIA"

 

W celu dokonania formalności urzędowych, potrzebne są dokumenty. W momencie ich dostarczenia, na Państwa życzenie, pracownicy dokonają wszelkich formalności, w tym celu potrzebne będą:

 • karta zgonu
 • dowód osobisty zmarłego
 • PESEL zmarłego
 • PESEL wnioskodawcy
 • odcinek renty/emerytury zmarłego (legitymacja ubezpieczeniowa)
 • dokument potwierdzający własność grobu.

Na Państwa życzenie po dostarczeniu wymaganych dokumentów zajmiemy się w Państwa imieniu wszelkimi formalnościami pogrzebowymi.

Wymagane dokumenty w celu otrzymania zasiłku pogrzebowego:

ZUS

 • wniosek o wypłatę zasiłku pogrzebowego (ZUS Z-12)
 • akt zgonu
 • oryginały rachunków poniesionych kosztów pogrzebu

KRUS

 • wniosek o wypłatę zasiłku pogrzebowego
 • akt zgonu
 • oryginały rachunków poniesionych kosztów pogrzebu

 

Zapewniamy Państwu pełną oprawę florystyczną. Nasi pracownicy doradzą Państwu w wyborze a także wysłuchają każdej sugestii. Oferujemy również oprawę muzyczną w formie utworów granych na żywo, jak również możliwość odtworzenia dowolnych utworów przez specjalne nagłośnienie.

 

Pełną kwotę z zasiłku pogrzebowego wypłacimy Państwu na miejscu w naszym zakładzie pogrzebowym. Jest to duże udogodnienie dla naszych Klientów.

 

Zmarłemu należy się odpowiedni szacunek, zwłaszcza w dniu pogrzebu. Dlatego też powinniśmy dołożyć wszelkich starań, by ubiór był schludny, odświętny i gustowny. Zdarza się, iż osoby starsze są przygotowane na ten moment. Jeżeli zatem wiedzą, w jakim ubiorze chcą zostać pochowane, powinniśmy uszanować ich decyzję. Jeżeli natomiast śmierć przychodzi nagle, a osoba zmarła nie była na nią przygotowana możemy skorzystać z możliwości zakupienia specjalnej odzieży pogrzebowej. W takich przypadkach warto skorzystać z porady naszych pracowników. Pomożemy w doborze stosownych ubrań w odpowiednim rozmiarze.

 

Dysponujemy nowoczesną windą pogrzebową umożliwiającą opuszczanie trumien do grobów ziemnych i grobowców. Jej praca jest bardzo cicha, więc w żaden sposób nie zakłóca uroczystości, a nawet przyczynia się do jej bardziej harmonijnego przebiegu. Wyposażona w kir maskujący elementy mechanizmu wpływa na estetyczny i godny pochówek.

 

 

Zakład Pogrzebowy Grocholice

Bełchatów - Grocholice | Ul. Częstochowska 4 | Ul. Południowa 26
Telefon: 044 633 45 10 | 600 693 530 | 606 452 077

 

 

Bełchatów - Grocholice | Ul. Częstochowska 4 | Ul. Południowa 26
Telefon: 044 633 45 10 | 600 693 530 | 606 452 077