Zakład Pogrzebowy Wiesław Pązik w swojej ofercie posiada szeroki asortyment akcesoriów pogrzebowych, a wśród nich trumny, urny, różnego rodzaju dewocjonalia, krzyże oraz tabliczki.

Firma nasza oferuje trumny tradycyjne, jak i nowoczesne, wykonane z najwyższej jakości drewna przez najlepszych producentów, posiadających wieloletnie doświadczenie w tworzeniu tego typu utensyliów. Posiadamy trumny matowe oraz z połyskiem w różnej kolorystyce. Wykonane z drewna dębowego, sosnowego, z olchy, modrzewia i wielu innych gatunków. Wszystkie trumny, znajdujące się w ofercie naszego zakładu pogrzebowego z Bełchatowa, wykonane są solidnie i z dbałością o szczegóły. Gwarantujemy bogaty wybór najwyższej jakości obić oraz różnego rodzaju okucia do wszystkich trumien. Sprowadzając trumny od największych producentów dajemy Państwu gwarancję najwyższej jakości. Każda z nich standardowo ozdabiana jest starannie dobraną wiązanką.

W ofercie Zakładu Pogrzebowego Wiesław Pązik znajdziecie Państwo także bardzo duży wybór urn pogrzebowych. Są wśród nich m.in. urny ceramiczne, drewniane, kamienne, kompozytowe i metalowe. Dostępne w wielu kształtach i kolorach, pozwalają na wybranie modelu odpowiadającego upodobaniom każdego z Klientów, przy jednoczesnym zachowaniu powagi ceremonii pogrzebowej. Oferujemy urny z bogatymi zdobieniami, umiarkowanymi dekoracjami i całkiem skromne.