Oprawa uroczystości pogrzebowej ma ogromne znaczenie, bowiem na długi czas pozostaje w pamięci uczestników ceremonii. Dlatego warto organizację ceremonii żałobnej powierzyć firmie, która nie tylko ma doświadczenie, ale także odznacza się dbałością o najdrobniejsze detale.

Zakład Pogrzebowy Wiesław Pązik dokłada wszelkich starań, aby zapewnić jak najpiękniejszą oprawę ceremonii żałobnej. Gwarantujemy Państwu pełną oprawę florystyczną. Nasi pracownicy doradzą Państwu w wyborze odpowiednich kwiatów na pogrzeb, a także wysłuchają każdej sugestii i każdego życzenia, aby stworzyć taką kompozycję kwiatową, która spełni Państwa oczekiwania.

Nasza firma oferuje również uroczystą oprawę muzyczną. Mogą ją stworzyć utwory grane na żywo, ale istnieje również możliwość odtworzenia dowolnych utworów przez profesjonalne nagłośnienie.

Firma Pana Wiesława Pązika dysponuje również nowoczesną windą pogrzebową, która umożliwia majestatyczne opuszczenie trumien do grobów ziemnych i grobowców. Jej praca jest bardzo cicha, więc w żaden sposób nie zakłóca uroczystości, a nawet dodaje jej dyskretnego blasku i harmonii. Winda jest wyposażona w kir, maskujący elementy mechanizmu, co wpływa na estetyczny i godny pochówek.

Zakład Pogrzebowy Pązik Usługi Pogrzebowe Bełchatów 4Zakład Pogrzebowy Wiesław Pązik dba także o osłonięcie miejsca ceremonii poprzez namiot pogrzebowy. Obecność namiotu pogrzebowego ma nie tylko aspekt funkcjonalny, dzięki któremu grób zabezpieczony jest na wypadek wystąpienia różnych warunków atmosferycznych, ale także pełni funkcję dekoracyjną.