Okoliczności oraz miejsce śmierci są trudne do przewidzenia. Gdy śmierć jednak następuje poza miejscem zamieszkania, a zwłaszcza poza rodzinnym krajem, wtedy należy liczyć się z koniecznością sprowadzenia zwłok z zagranicy. Dzieje się tak w wielu przypadkach, między innymi wtedy, kiedy rodzina Zmarłego lub też on sam za życia wyrażają taką wolę, aby pochówek odbył się w kraju pochodzenia.

Zakład Pogrzebowy Wiesław Pązik ma wieloletnie doświadczenie w organizacji usług transportu Zmarłych, w tym w sprowadzaniu zwłok z zagranicy. Firma z Bełchatowa posiada nowoczesne pojazdy, które są przystosowane do przewozu zwłok nawet na duże odległości. Podejmujemy się sprowadzania ciał Zmarłych ze wszystkich krajów Europy, a jeśli istnieje taka konieczność, także z całego świata. Transport Zmarłych odbywa się w naszej firmie każdą z możliwych dróg: lądową, lotniczą lub też morską.

Jeśli są Państwo zainteresowani uzyskaniem bliższych informacji lub też ustaleniem szczegółów – zapraszamy do kontaktu pod numerami telefonów: 044 633 45 10 lub 600 693 530